Ostim Tercüme Bürosu

OSTİM Tercüme Bürosu Odak Tercüme sanayinin uluslararası bağlantı kapılarını açacak nitelikli çevirileri ile hizmetinizde. OSTİM tercüme bürosu olarak pek çok firma ile çalışmalar yapmış ve yürütülen projelere katkılar sağlamış olan tercüme büromuz kalifiye personeli ile yazışmalarınıza çeviriden daha fazlasını katar.

Ostim ve İVOGSAN tercüme hizmetlerini başarılı ve %100 memnuniyet anlayışı ile yerine getiren Odak Tercüme her adımda yanınızda. Ankara tercüme sektörünün yön verici firması olarak evraklarınız yazışmalarınız güvenli ellerde.

İVOGSAN yeminli tercüman ile tercüme ihtiyacınız Odak Tercüme ile problem olmaktan çıkacak.

Ankara sanayi ve ekonomisinin kalbi durumunda olan OSTİM organize sanayi bölgesi üretim ve tedarik aşamalarında yerli ve milli çözümler ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları ile uluslararası ticarette de etkisi olan OSTİM küresel çerçevede öncü olma gayretindedir.

Ankara Yenimahhalle'de bulunan ODAK TERCÜME BÜROSU, OSTİM'de konuşlu bulunan bütün firmalara yeminli tercüme hizmetleri ile birlikte, Noer Onayı, Apostilli Tercüme hizmetleri gibi Tercüme alanındaki bütün hizmetleri vermektedir. 

 ODAK TERCÜME BÜROSU sadece Ankara  OSTİM'de değil, Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Adana, Bursa gibi Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerine tercüme hizmeti sağlamaktadır.

ODAK TERCÜME BÜROSUNDAN tercüme hizmeti alabilmek için büroya gelmenize gerek yoktur. İletişim sekmesinden ulaşabileceğiniz Whatsapp, e-mail, kargo gibi iletişim kanallarından istediğiniz bir tanesini seçerek evraklarınızı bize ulaştırmanız halinde, en hızlı ve kaliteli bir şekilde evraklarınız tercüme edilmiş bir şekilde elinize ulaştırılacaktır.
 
 
Her türlü tercüme ihtiyacınızda ODAK TERCÜME BÜROSU müşteri hizmetlerini derhal arayarak bilgi alabilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz...