HİZMETLERİMİZ

YAZILIM / BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ TERCÜMESİ

Elinizde bulunan Türkçe ya da yabancı dilde yazılı yazılım, bilgisayar teknolojisi konulu bir metin ya da belgenin (Yazılımlarınız, bilişim konulu dergi, makale, yayınlarınız; bilgisayar teknolojisi konulu broşür, katalog ve metinler) noter onaylı ve yeminli tercüme hizmeti belge güvenliği garantili olarak verilmektedir.

AKADEMİK / BİLİMSEL TERCÜME

Türkçe ya da yabancı dilde yazılı akademik-bilimsel bir metin ya da belgenin (Tez, araştırma, inceleme yazısı, makale, lisansüstü- master tezi, doktora çalışması, tez dosyaları, makale ve yayınlarınız vs ) istediğiniz dile çevirisi çeviride uzman tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

TİCARİ TERCÜME

Herhangi bir dilde yazılı ticari bir metin ya da belgenin (İthalat, İhracat, Gümrükleme, Nakliyat, Lojistik, Ticaret, Ekonomi, İşletmecilik, Yönetim;  Noter tasdikli ya da tasdiksiz her türlü sözleşme, protokokol çevirisi itina ile yapılmaktadır.

TEKNİK TERCÜME

Teknik çeviri, teknik bir metin ya da belgenin ( katalog, broşür, dergi, mecmua, makale, araştırma yazısı, tez, bilimsel inceleme yazısı, teknik şartname veya ihale şartnamesi proje tecrübeli teknik tercüme konusunda uzman tercümanlar tarafından yapılmakta ve gerektiğinde sizlere danışmanlık hizmeti de sunmaktayız.

HUKUKİ TERCÜME

Hukuki bir metin ya da belgenin (Duruşma tutanakları, Celpname, mahkeme kararları, temyiz kararı, yargı kararı, dava itiraz dilekçeleri, savunma dosyaları, iddianame ve sair adli evrakı) herhangi bir dile çevirisi Odak Tercüme tarafından güvenle yapılmaktadır.