Yeminli Tercüme

ODAK Tercüme, Noter Onaylı Yeminli Tercüme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye'nin heryerine ve aynı zamanda yurt dışındaki tercüme ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır.

yeminli tercüme ankara, yeminli tercüme bürosu whatsapp

ODAK Tercüme'den yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti almak için bulunduğunuz odadan bile dışarı çıkmanıza gerek yoktur. Tercümesi yapılacak olan belgenin fotoğrafını çekerek, Whatsapp veya e-mail gibi iletişim kanallarından bir tanesi ile bize ulaştırmanız yeterlidir. 

ODAK Tercüme iletişim bölümünden (https://www.odaktercume.com/iletisim) müşteri temsilcisi ile kuaracağınız iletişim ile, bize ulaştırdığınız belgeleriniz en hızlı biçimde tercüme yapılarak, gerekiyorsa noter onaylı ve apostilli olacak biçimde adresinize hızlı kargo ile ulaştırılır.

Yeminli Tercüme noterlerce yemin zaptı imzalamış tercümanların yaptığı tercümelere verilen isimdir. Yeminli tercümenin normal tercümeden farkı güvenilirliğidir. Yeminli tercümede tercümanın dil bilgisi, eğitim seviyesi gibi konular noterlerce kabul edilir düzeydedir.

Bu konuda ayrıntılı bilgiye ulaşabilmek için; ODAK Tercüme Blog Sayfasında bulunan makalelerden faydalanabilirsiniz. ( https://www.odaktercume.com/blog )

•   Ankara Yeminli Noter Onaylı Tercüme Bürosu konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/

•   Nüfus Kayıt Belgesi Tercümesi konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/nufus-kayit-belgesi

•   Diploma Çevirisi ve Transkript Çevirisi Nasıl Yapılır konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/diploma-ve-transkript-tercumesinde-onemli-konular

•   Web Sitesi Tercüme konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/web-sitesi-tercumesi-cevirisi

•   Pasaport tercüme konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/yeminli-pasaport-tercume

•   Hukuki Tercüme konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/hukuki-tercume-odak-tercumede-profesyonellerce-yapilir

•   Osmanlı Tapu Çevirileri Tercümeleri konulu yazımız: https://www.odaktercume.com/osmanli-tapu-cevirileri-tercumeleri

Odak Tercüme olarak profesyonel ekibimiz ile tüm çeviri çeşitlerinde yıllardır sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.