Yeminli Tercüme

ODAK Tercüme, Noter Onaylı Yeminli tercüme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile Türkiye'nin heryerine ve aynı zamanda yurt dışındaki tercüme ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli tercüme hizmeti sunmaktadır.

ODAK Tercüme'den yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti almak için bulunduğunuz odadan bile dışarı çıkmanıza gerek yoktur. Tercümesi yapılacak olan belgenin fotoğrafını çekerek, Whatsapp veya e-mail gibi iletişim kanallarından bir tanesi ile bize ulaştırmanız yeterlidir. 

ODAK Tercüme iletişim bölümünden (https://www.odaktercume.com/iletisim) müşteri temsilcisi ile kuaracağınız iletişim ile, bize ulaştırdığınız belgeleriniz en hızlı biçimde tercüme yapılarak, gerekiyorsa noter onaylı ve apostilli olacak biçimde adresinize hızlı kargo ile ulaştırılır.

Yeminli Tercüme noterlerce yemin zaptı imzalamış tercümanların yaptığı tercümelere verilen isimdir. Yeminli tercümenin normal tercümeden farkı güvenilirliğidir. Yeminli tercümede tercümanın dil bilgisi, eğitim seviyesi gibi konular noterlerce kabul edilir düzeydedir.

Bu konuda ayrıntılı bilgiye ulaşabilmek için; ODAK Tercüme Blog Sayfasında bulunan makalelerden faydalanabilirsiniz. ( https://www.odaktercume.com/blog )

https://www.odaktercume.com/ankara-yeminli-noter-onayli-tercume-burosu

https://www.odaktercume.com/nufus-kayit-belgesi

https://www.odaktercume.com/diploma-ve-transkript-tercumesinde-onemli-konular

https://www.odaktercume.com/web-sitenizi-tercume-ediyoruz

https://www.odaktercume.com/yeminli-pasaport-tercume

https://www.odaktercume.com/hukuki-tercume-odak-tercumede-profesyonellerce-yapilir

https://www.odaktercume.com/osmanli-tapu-cevirileri-tercumeleri

 

 

yeminli tercüme ankara,  yeminli tercüme bürosu, bilkent yeminli tercüme, arapça yeminli tercüme, yeminli tercüme ofisi, noter yeminli tercüme bürosu, tunalı tercüme,