Ankara Tercüme Ofisi, Odak Tercüme Ofisi Ankara, Odak Tercüme ve ÇeviriOdak Ankara Tercüme Ofisi

Kaliteli, Profesyonel ve Güvenilir Tercümede Güvenilir Adresiniz

ODAK TERCÜME, 1996’dan beri hizmetinizde…

İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, Rusça dilleri başta olmak üzere, tüm dillerde çeviri yapmaktadır. Portföyünde yer alan 200′ ün üzerinde uzman, deneyimli ve başarılı tercümanlar kadrosu ile aşağıda belirtilen başlık kapsamına giren çevirilerinizi Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile sorunsuz ve eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.

A-) Kişisel bilgi ve belgeleriniz;

B-) Kurumsal bilgi ve belgeleriniz;

C-) Hukuki /Adli Bilgi ve belgeleriniz;

D-) Akademik- bilimsel metin ve belgeleriniz;

E-) Teknik metin ve belgeleriniz;

F-) Ticari metin ve belgeleriniz;

G) İşitsel/ Görsel ve yazılı belge ve metinleriniz;

H-) Edebi / sanatsal eserleriniz;

I-) Bilişim / yazılım ve bilgisayar teknolojileri.

tercüme bürosu, ankara tercüme, yeminli tercüme

Küreselleşen dünya, yerel kelimeler

Dünyanın her köşesinden bir çok dili kapsayan, farklı iş sektörlerinde ulusal, uluslararası müşterilere hızlı, doğru ve profesyonel çeviri, transkripsiyon, yorumlama ve diğer dil hizmetlerini sunma konusunda uzmanlaşmaktayız. Belgelerinizin çevirisinin bireysel bir yaklaşımla özel bir çözüm gerektirdiğini ve iş alanınızın derinlemesine bilinmesinin çeviriyi daha güvenilir kıldığını ve bunun da işinizi doğrudan etkileyebileceğini biliyoruz.

Tüm çevirilerimizde sadece hedef dilinizin anadilini konuşan değil, aynı zamanda kendi iş sektörünüzde de ilk elden deneyime sahip olan dil uzmanları tarafından çevirilmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

Odak Tercüme olarak çeviri firmaları arasında doğruluk, yenilik ve müşteri hizmetleri konusundaki trendleri belirleme amacındayız; Küreselleşen dünya için kelimeleri yerelleştiriyoruz. 

Doğru fiyat teklifine ihtiyacınız varsa, aşağıdaki sayfadan formu doldurun ve dosyalarınızı yükleyin. Size kısa süre içinde geri döneceğiz! 

Odak Tercüme teklif al sayfası: odaktercume.com/teklif-al

Çeviri Hizmetleri ve Tercümanlık

Odak Tercüme hem bireysel müşterilere hem de işletmelere 40+ dilde hızlı, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri sunmaktadır.

Sektörün önde gelen ve en hızlı büyüyen çeviri firmalarından biri olarak, en yüksek kalite bir tercüme ve güvenliği garanti ediyoruz. Firmamız, Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’deki  müşterilere ve uluslararası alanda faaliyet gösteren işletmelere çeviri ve tercüme hizmetleri sunmaktadır.

Ankara Tercüme Bürosu olarak, sadece işimizin kalitesi ve doğruluğu ile değil, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetleri, geniş müşteri yelpazesi ve geniş tercüme seçenekleri sağlamada da kendimizle gurur duyuyoruz. Ankara’nın en büyük kuruluşlarından bazılarının yanı sıra yerel işletmelere çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Takip ettiğimiz profesyonel yaklaşım, projenin büyüklüğüne bakılmaksızın, gereksinimlerinize özel olarak hazırlanmış bir hizmetle karşılanacağınız anlamına gelir. 

Hizmetlerimiz aşağıdakileri kapsamakta, ancak bunlarla sınırlı değildir:

• Nüfus Kayıt Örneği Tercüme
• Makale Tercüme
• Hibe Belgesi Tercüme
• Fatura Tercüme
• Bekarlık Belgesi Tercüme
• Pasaport Tercüme
• Diploma Tercüme
• Öğrenci Belgesi Tercüme
• Vekaletname Tercüme
• Doğum Belgesi Tercüme
• Adli Sicil Kaydı Tercüme
• Rapor Tercüme
• Tez Özeti Tercüme
• Ehliyet Tercüme
• Boşanma Kararı Tercüme
• Ticari Tercüme
• Medikal Tercüme
• Hukuki Tercüme
• Teknik Tercüme

Çeviri hizmetlerine olan profesyonel yaklaşımımızla, Kızılay Ankara ve Türkiye’de lider bir tercüman bürosu olmamızı sağlayacaktır düşüncesindeyiz.  Bu sebeple, web sitemizi ziyaret ettiğiniz andan tercüme sürecine, belgelerinizi teslim ettikten geri dönüşüm yaptığınız sürece kadar her şeyin mükemmel olduğundan emin olmak için buradayız.

Odak Tercümeyi Seçmek İçin Sebepleriniz:

• Hızlı geri dönüş
• Rekabetçi fiyatlar
• İnsan çevirileri
• % 99,9 doğruluk
• Yerel yaklaşım ve kültürel Uyum
• Çeviri hizmetlerinde yılların deneyimi

Herhangi bir dilden diğerine tercümesini istediğiniz metin ya da belgenizi güvenle Odak Tercüme’ye teslim edebilirsiniz. 2004’den beridir artan hizmet kalitesimiz, çeviri işinizi kabul etmeden önce size sunacağımız gizlilik sözleşmesi, hizmet sözleşmesi ve satış sonrası hizmet garantisi ile işinizin sağlam ellerde olduğundan emin olursunuz.

ODAK TERCÜME OFİSİ olarak;

Memnuniyetiniz, hedeflerimizin başında gelir.
Tercüme ihtiyaçlarınızı anlar, ona göre hızlı, pratik ve en doğru çözümü üretiriz.
Öneri ve taleplerinizi her zaman güler yüz ve saygı ile karşılarız.
Bizim için ne kadar önemli olduğunuzu size de hissettirmek isteriz.
Yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunarak hayatınızı kolaylaştırırız.
Güvene dayalı ve uzun vadeli bir ilişki kurmak için çalışırız.
Sizden gelen her türlü görüş ve öneriyi samimiyetle dinler ve sizden ilham alırız.

Ankara tercüme hizmeti veren firmalar arasında köklü firmalardan biri olan Odak Tercüme sizlere sadece tercüme hizmeti değil aynı zamanda tecrübesini de yansıtmaktadır.

Tercüme ofisi ve bürosu olarak Kızılay ve Yenimahalle'de olmak üzere iki ofise sahip Odak Tercüme Ankara'nın her noktasında çeviri hizmeti vermektedir.

Ankara tercüme ofisi Odak Tercüme tercümenin de merkezidir. Ankara'da tercüme, yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme talepleriniz kısa sürede ve kaliteli olarak, ayrıca Odak Tercüme tecrübesi de yansıtılarak karşılanmaktadır. 

Hizmet Kalitesi

Çeviri kalitesinde, müşterimize karşı açık ve samimiyiz. Teklif edilen işin hacmi, niteliği ve sürekliliğine göre %2 ila % 35 arasında makul indirimler uyguladığımızı hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Ancak, müşteri çekmek adına,  kazanç amacıyla çeviri işinin kalitesini tehlikeye atmak pahasına, kesinlikle düşük çeviri fiyatları uygulamaya sıcak bakmıyoruz. Çünkü, müşterimizin güveni, cebindeki parası, işten duyacağı memnuniyeti bizim için para kazanmaktan çok daha önemlidir. Çünkü bizimle çalışmaktan memnun olan müşterinin her zaman bizimle çalışmayı tercih edeceğini bilerek çalışıyoruz.

Biliyoruz ki,

Ucuz fiyatlı çeviri hizmeti, bir bakıma düşük kaliteli çeviri demektir.

Biliyoruz ki,

Ucuza çalışan tercüme şirketi ya da bürosu, hedeflenen birim fiyatı tutturmak için, düşük kaliteli çevirmenlerle çalışmak zorundadır.

Biliyoruz ki,

Ucuza çalışan çevirmen, çeviri konusunda dil bilgisi ve çeviri deneyimi yetersiz, akademik deneyimi çeviri konusuna uygun olmayan, çevirmenliği ek iş (yarı zamanlı) yapan ya da bu işi yan gelir kapısı görerek yapan ve  profesyonel çevirmene kıyaslandığında çeviri dünyasının gerek ve gerçekleri konusunda tam bilgiye sahip olmayan tercüman demektir.

Biliyoruz ki,

Ucuz çevirilerde, çevirinin doğruluğu, çeviride kullanılan anlatım şeklinin çeviri dilinin doğasına uygunluğu, çeviride kullanılan teknik terimlerin isabetli kullanıldığı genellikle şüphelidir.

Biliyoruz ki,

Ucuz çeviriyi aldıktan sonra durumdan memnun kalmayan müşteri, ikinci kez başka bir çeviri bürosunun kapısını çalmak, böylece cebinden iki kez para ödemek ve boşa zaman harcamak zorunda kalır.

Dolayısı ile Ankara Tercüme Ofisi Odak Tercüme olarak SATIŞ SONRASI HİZMET GARANTİSİ ile çevirilerimizi tam güvenceye alıyoruz. Müşterimizin memnuniyeti varlığımızın garantisidir.