Farsça Tercüme ( Latin Alfabesiyle)

Farsça Hint-Avrupa dillerine dahil olmakla birlikte, güney batı Asya ülkelerinin birçoğunun, İran, Tacikistan ve Afganistan’ın resmi dili konumundadır. Farsça dili günümüzde yaklaşık 130 Milyon kişi tarafından konuşulurken, 70 Milyon insanın ana dilidir.

Farsça Ortaçağda altın dönemini yaşamış ve dünya çapında önemli bir bilim ve edebiyat dili konumuna yükselmiş ve insanlar arasında yayılmıştır. Farsça yayılması sırasında Hint kıtasına kadar insanlar arasında konuşulur hale gelmiştir. Farsça dili hiçbir şekilde artikel tanımaz ve gramer açısından cinsiyet içermez. İyelik zamirleri yoktur. Bunların yerine şahıs zamirleri ve uzantılar kullanılmaktadır. Bunlarda ilgeçlere ve isimlere eklenirler.

Arapçanın Farsça üzerindeki etkileri dikkat çekecek derecede yüksektir.  Birçok kelimenin Arapça dilinden alıntı oluşu göze çarpmaktadır.

Farsça Türkçe Tercüme Bürosu

Farsça Türkçe tercüme bürosu olarak hizmet veren ODAK TERCÜME BÜROSU Türkçe Farsça yeminli tercüme hizmetinin yanında, noter tasdikli tercüme hizmeti de sunmaktadır. Teknik, hukuki, ticari, akademik, medikal, ve kişisel belgelerinizin Türkçeden Farsçaya, Farsçadan Türkçeye çeviri ihtiyacında, belgenizin içeriğine en uygun niteliğe sahip Farsça mütercim tercüman kadromuzdaki tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Türkçeden Farsçaya, Farsçadan Türkçeye çevrilecek dokümanlarınız için Ankara Yenimahalle’de hizmet veren ODAK TERCÜME Bürosuna gelmenize gerek yoktur. Evraklarınızı iletişim sekmesinde yer alan Whatsapp, e-mail, kargo gibi iletişim kanallarından istediğinizden bir tanesi ile evrakınızı bize ulaştırmanızla birlikte belgeleriniz tercüme edilerek tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılır.

Kısaca ifade edecek olursak; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa veya başka bir şehirde olmanız, ODAK TERCÜME Hizmetlerinden en hızlı bir şekilde faydalanmanıza engel değildir.

Farsça Çeviri Fiyatları

Farsça Çeviri Fiyatı evrakın kelime hacmine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. ODAK TERCÜME Farsaça tercüme işlemlerinin yanısıra, evrakınızın durumuna göre noter onayı ve apostil onayı gibi işlemlerin de yapılmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

türkçe farsça çeviri latin alfabesiyle, türkçe farsça çeviri dinle, türkçe farsça çeviri indir, farsça klavye çevirifarsça türkçe kelimelertelaffuzlu farsça sözlük, en iyi farsça sözlük, farsçadan türkçeye tercüme, farsça evrak çeviri, ankara tercüme büroları, tahran tercüme, tebriz tercüme, türkçe farsça çeviri latin alfabesiyle