Arapça Haber Gazete Çeviri ve Tercümesi

Arapça Haber Gazete Tercüme ve Çevirisi Türkiye'de yaşayan, Arap kökenli veya Arapça konuşan insanların en doğal ihtiyaçlarındandır. Türkiye merkezli yayın yapan internet haber sitelerinin büyük kısmında Arapça sayfaları bulunmamaktadır.

Ankara Tercüme Bürosu olan Odak Tercüme Arapça Türkçe Haber Çevirisi hizmeti sağlamaktadır.

Arapça Haber Tercüme-Odak Tercüme Bürosu

 

Söz konusu ihtiyacın karşılanması ve mesleği medya ile ilgili olan kişilerin ihtiyaçlarına cevap verilmesi maksadıyla, Ankara Tercüme Bürosu olan Odak Tercüme Arapça Gazete ve Haber tercümeleri hizmeti sağlamaktadır.

ODAK Tercüme bütün dillerde tercüme hizmeti vermektedir. Ayrıca Arapçanın da bütün lehçelerinde sözlü ve yazılı tercüme hizmeti vermektedir. Arapça haber siteleri için Türkiye'den haberlerin tercüme edilerek gönderilmesinde de Türkçe Arapça tercüme ( çeviri )  desteği sağlar.

Aşağıda sizler için örnek bir haber çevirisi örneği sunulmuştur.

Arapca Haber Ceviri

Türkçesi : İran ordusu Kara Kuvvetleri Komutanı General Kiyumers Haydari, Washington'un İran tankerini  yaptırımlar listesine dahil etmesine cevap olarak, herhangi bir İran gemisi alıkonulması halinde misli ile karşılık verileceği tehdidinde bulundu.

Neden Odak Tercüme?

Odak Tercüme hem bireysel müşterilere bununla beraber işletmelere 40+ dilde hızlı, doğru ve güvenilir çeviri hizmetleri sunmaktadır. Sektörün kabul edilen ve en süratli  büyüyen çeviri firmalarından biri olarak, en yüksek nitelikte bir tercüme ve güvenliği  garanti ediyoruz. Firmamız, Ankara merkezli olarak tüm Türkiye’deki müşterilere ve uluslararası alanda etkinlik gösteren işletmelere çeviri ve tercüme hizmetleri sunmaktadır. Ankara Tercüme Bürosu olarak, yalnız işimizin kalitesi ve doğruluğu ile değil, bununla beraber  mükemmel müşteri hizmetleri, geniş müşteri yelpazesi ve geniş tercüme seçenekleri sağlamada da kendimizle gurur duyuyoruz. Ankara’nın en büyük kuruluşlarından bazılarının yanı sıra yerel işletmelere çeviri hizmetleri vermekteyiz. Takip ettiğimiz profesyonel yaklaşım, projenin ebatlarına  bakılmaksızın, gereksinimlerinize özel olarak hazırlanmış bir hizmetle karşılanacağınız anlamına gelir.

Arapça Haber Gazete Tercüme ve Çevirisi konusunda , uzman tercümanlarımız tarafından profesyonel destek sağlıyoruz.

Türkiye'de Arapça Haber Gazete Tercüme ve Çevirisi olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Türkiye'de yaşanan olayların Arapça konuşulan ülkelerden takip edildiği bilmekteyiz. Arap ülkelerinde olan olaylar ve bunlara ait köşe yazıları da Türkiye'de takip edilmektedir. Bu kapsamda Ankara tercüme Bürosu olan Odak tercüme çok yönlü destek sağlayıp tarafların haber tercümesi ihtiyacını karşılamaktadır