TERCÜME FİYAT LİSTESİ

Tercüme fiyat listesi tercümanın kalitesine göre değişkenlik gösterebileceği gibi, az işle çok para kazanmak isteyen tercüme firması ile çok iş yapıp sürümden kazanan çeviri bürosuna göre de değişebilir. Düşük tercüme fiyat listesi kalitesiz çeviri anlamına gelmeyeceği gibi, yüksek fiyatlarda kaliteyi göstermeyecektir.

klavye vuruş sayı toplamı, teslim süresi, fiyat teklifi, tercüme fiyat listesi

En kısa zamanda doğru fiyat teklifi almak için, çeviriye konu belge suretinizi ya da tanıtıcı nitelikte bir kısmını bilgi olarak  info@odaktercume.com adresimize göndermeniz halinde çeviri fiyatımızı derhal bildirebiliriz.

Kurum kültürümüz gereği, müşterimize karşı, açık, dürüst, samimi ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. O nedenle, fiyat tarifesi gibi çeviri dünyasının gerçekleri ile örtüşmeyen veriler sunarak, müşterinin aklını çelmek, gözünü boyamak, yanlış karar vermesini sağlamak gibi ucuz pazarlama tekniklerine başvurmayı kesinlikle hoş bulmuyoruz.

Bilindiği üzere, çeviride fiyatı etkileyen belirli unsurları bilmeden, ezbere fiyatlandırma yapmak, müşterinin beklenti ve ihtiyaçları ile örtüşmeyebilir.

Bu nedenle fiyat vermeden önce, çevirisi istenen belgenin konusu, türü, içeriği, formatı (biçemi), dili, karakter miktarı ( klavye vuruş sayı toplamı), istenen teslim süresi hakkında net bilgiye ihtiyacımız olur.